Львівських освітян навчатимуть організації інклюзивної освіти

Львівських освітян навчатимуть організації інклюзивної освіти. львів, незрячий, педагог, семінар, інклюзивна освіта, person, indoor, furniture, clothing. A man and a woman sitting on a table

Запланована серія навчально-методичних семінарів і тренінгів.

Львівських освітян навчатимуть організації інклюзивної освіти. львів, незрячий, педагог, семінар, інклюзивна освіта

У Львові, на базі навчально-методичного центру освіти стартував цикл семінарів для педагогів на тему організації інклюзивної форми освіти дітей з важкими порушеннями зору.

Освітян навчатимуть працювати з технічними засобами, які використовуються для навчання незрячих дітей, способам адаптації підручників та організації корекційної допомоги.

За словами керівника ЛОО ГО “Українська спілка інвалідів — УСІ” Оксани Потимко, такі тренінги для вчителів та асистентів Львова відбуватимуться до кінця року. Упродовж занять педагоги навчаться працювати зі спеціальною технікою, вивчать нові методики та засоби організації інклюзивного навчання.

“В основу занять модератори поклали власний досвід багаторічної роботи з незрячими дітьми та напрацьовану ними модель інклюзивної освіти для незрячих школярів, а також досвід країн Скандинавії, з якими ЛОО ГО “Українська спілка інвалідів — УСІ” та Ресурсний центр Львівської політехніки співпрацюють з 2007 року”, – розповіла Оксана Потимко.

Справжня Варта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*