Отримай професію у сфері туризму: нова можливість для людей з інвалідністю

Отримай професію у сфері туризму: нова можливість для людей з інвалідністю. апсвт, професія, спеціальність, туризм, інвалідність

Отримай професію у сфері туризму: нова можливість для людей з інвалідністю. апсвт, професія, спеціальність, туризм, інвалідність

Академія праці, соціальних відносин і туризму (м.Київ) в рамках проекту “Вір у себе” додає нову можливість для людей з інвалідністю отримати вищу освіту за спеціальностями “Менеджмент туризму” та “Туризм” за кошти Фонду соціального захисту інвалідів.

Ці спеціальності відкривають випускникам величезний простір для розвитку та самореалізації у багатьох напрямках: активний туризм, екскурсійне обслуговування, робота у туристичних компаніях, готельно-ресторанний бізнес, рекреація та оздоровлення, організація офлайн та онлайн- ділових заходів й конференц-сервісу, організація дозвілля і відпочинку у різних їх проявах та формах.

Презентація можливостей спеціальностей

Для участі у проекті потрібно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/kBSwHF53RUq3VyJ69

Якщо ви вже маєте вищу освіту (диплом магістра чи спеціаліста) ви також можете брати участь у проекті й отримувати нову актуальну професію!

Контактна особа: Гуляєва Людмила, тел.050-411-48-12,

Людмила Гуляєва

Портал “Громадський Простір”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*