Професійне навчання: цьогоріч 40 громадян з інвалідністю здобули нову освіту

Професійне навчання: цьогоріч 40 громадян з інвалідністю здобули нову освіту. кіровоградська область, виробництво, направлення, центр зайнятості, інвалідність, person, computer, man, indoor, clothing, laptop, smile, working, human face. A man sitting at a table with a laptop and smiling at the camera

Цьогоріч понад 40 громадян з інвалідністю, за направленням центрів зайнятості Кіровоградської області, проходили професійне навчання з урахуванням рекомендацій індивідуальних програм реабілітації.

Слід зазначити, що при організації професійного навчання враховуються потреби ринку праці, вимоги індивідуальної програми реабілітації людей з інвалідністю та їхні побажання. Крім того, професійне навчання сприяє підвищенню рівня конкурентоспроможності громадян з інвалідністю на ринку праці.

Серед професій та спеціальностей, які здобували громадяни зазначеної категорії: озеленювач, перукар, швачка, робітник фермерського господарства, водій автотранспортних засобів, електрогазозварник, інспектор з кадрів, молодша медична сестра, слюсар-ремонтник, продавець продовольчих товарів, тракторист-машиніст с/г виробництва тощо.

За груповою формою близько 10 осіб навчалися у Полтавському, Дніпропетровському та Одеському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Також організовується професійне навчання громадян з інвалідністю безпосередньо на виробництві з метою адаптації їх на робочому місці та набуття практичних навичок. У такий спосіб проходили навчання 33 особи з інвалідністю на підприємствах області, з них 30 осіб після стажування були працевлаштовані.

В. Бернікова, начальник відділу профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*