У Житомирі презентували VII аудіокнигу проекту «Слухай, читачу!» (ФОТО)

У Житомирі презентували VII аудіокнигу проекту «Слухай, читачу!» (ФОТО). житомир, аудіокнига, вади зору, презентація, проект слухай читачу!, wall, human face, television, person, monitor, indoor, screen, smile, clothing, display. A screen shot of a video game

У Житомирі презентували VII аудіокнигу проекту «Слухай, читачу!». житомир, аудіокнига, вади зору, презентація, проект слухай читачу!

10 травня в прес-центрі міської ради відбулася презентація аудіокниги депутата міської ради, кандидата історичних наук Геннадія Махоріна «Історичні нариси про Житомир». У заході взяли участь: студенти ЖНАЕУ, науковці, громадські діячі, представники музеїв та бібліотек, журналісти місцевих ЗМІ.

Відкриваючи захід, Геннадій Махорін повідомив, що аудіокнига «Історичні нариси про Житомир» – це VII аудіокнига проекту «Слухай, читачу!». Проект для людей із вадами зору започаткував у 2010 році радіожурналіст Сергій Черевко. Попередні аудіокниги, які вийшли у рамках проекту, стали в нагоді не лише для людей із вадами зору, а й для тих, хто цікавиться літературою рідного краю.

Перегляд фільму про автора проекту не залишив байдужим жодного із учасників заходу. Особливо вражені історією життя Сергія Черевка були молоді люди. Адже Серій Черевко прожив коротке, всього 43 роки, але дуже насичене життя. Маючи І групу інвалідності по зору, він став одним із провідних радіожурналістів Житомира. Людиною із невичерпним оптимізмом та глибиною душі, надзвичайною щирістю та оптимізмом згадували його ті, хто особисто знав.

Під час презентації чергової аудіо книги «Історичні нариси про Житомир» учасники заходу відзначили важливість даної праці як для людей із вадами зору, так і для тих, хто вивчає та цікавиться історією Житомира.

Геннадій Махорін повідомив, що тексти для аудіокниги начитували студенти і сам автор. Тривалість аудіокниги – 1 година.

Житомирська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*