Стартував освітній онлайн-курс для вчителів початкових інклюзивних класів

Стартував освітній онлайн-курс для вчителів початкових інклюзивних класів. вчитель, онлайн-курс, особливими освітніми потребами, реєстрація, інклюзивна освіта, laptop, electronics, keyboard, computer keyboard, computer, indoor, mac, internet, input device, space bar. A close up of a computer keyboard

Стартував освітній онлайн-курс для вчителів початкових інклюзивних класів. вчитель, онлайн-курс, особливими освітніми потребами, реєстрація, інклюзивна освіта18 травня 2018 року стартувала реєстрація на онлайн-курс з інклюзивної освіти для вчителів початкових класів. Він зацікавить вчителів, які хочуть більше дізнатися про навчання дітей з особливими освітніми потребами і підвищити якість викладання в інклюзивних класах.

Зареєструватися на курс можна тут.

Оскільки це пілотний запуск, розробники очікують, що учасники нададуть зворотний зв’язок. Для цього після реєстрації вони отримають спеціальну форму.

Проходити онлайн-курс не обов’язково, однак він буде корисним для вчителів, які працюють (чи працюватимуть) в інклюзивних класах, керівників навчальних закладів, батьків, які виховують дітей з особливими освітніми потребами, а також усіх, хто цікавиться інклюзивною освітою.

У межах курсу лектори розкажуть, як зробити навчання в інклюзивному класі ефективним, яку лексику потрібно використовувати, як протидіяти булінгу та формувати діалог з батьками учнів інклюзивного класу.

Загалом курс поділений на 6 модулів, які можна проходити у будь-який зручний час. Крім того, реєстрація буде відкритою постійно, щоб кожен охочий міг долучитися до навчання.

Докладна інформація про реєстрацію, період лекцій та доступ до навчальних матеріалів є за посиланням. Якщо ви не знайшли відповідь на своє запитання, можете надіслати його на скриньку .

Курс “Робота вчителя початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами” ГО “Смарт освіта” створений у партнерстві із студією онлайн-освіти EdEra. Він представлений в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

“Педагогічна преса”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*