Степан Барна поспілкувався з педагогами, які працюють в умовах інклюзивного навчання (ФОТО)

Степан Барна поспілкувався з педагогами, які працюють в умовах інклюзивного навчання (ФОТО). ірц, ланівці, степан барна, педагог, семінар, ceiling, indoor, person, wall, clothing, man, woman, human face. A group of people standing in a room

Степан Барна поспілкувався з педагогами, які працюють в умовах інклюзивного навчання. ірц, ланівці, степан барна, педагог, семінар

Перебуваючи в робочій поїздці у Лановецькому районі, голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна поспілкувався з педагогами, які працюють в умовах інклюзивного навчання. Для них організували спеціальний семінар-практикум на базі Лановецького інклюзивно-ресурсного центру.

Даний центр створили нещодавно, але уже його відвідують 42 дитини. У планах – розширення та покращення матеріально-технічної бази. Про це розповіла директор ІРЦ Олена Ткачук. Власне, й вона зібрала у своєму центрі вчителів та асистентів вчителів інклюзивної освіти на даний семінар.

Про те, що вперше держава звернула увагу на дітей з особливими освітніми потребами відзначив голова Степан Барна. За його словами, відкриття ІРЦ по всій країні, у тому числі, й у Тернопільській області стало можливим завдяки підписанню Меморандуму з Фондом Порошенка у червні 2018-го.

“У нашій області є 13 тисяч дітей, які потребують особливої уваги. Наше завдання, щоб ця програма надалі мала продовження. Цього року ми спрямували в межах трьох мільйонів гривень на 17 інклюзивно-ресурсних центрів у кожному районі. Стільки ж коштів спрямували на підготовку фахівців та створення окремих навчальних місць для дітей. Я вам дякую за ту роботу, яку ви проводите у розрізі Лановецького району. Разом ми змінимо якість освіти і ставлення до дітей з особливими потребами у загальноосвітньому просторі”, – зауважив Степан Барна.

Тернопільська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*