У 2019-му на Дніпропетровщині облаштували майже 200 ресурсних кімнат

У 2019-му на Дніпропетровщині облаштували майже 200 ресурсних кімнат. дніпропетровщина, навчальний заклад, ресурсна кімната, розвиток, інклюзія

У 2019-му на Дніпропетровщині облаштували майже 200 ресурсних кімнат. дніпропетровщина, навчальний заклад, ресурсна кімната, розвиток, інклюзія

У минулому році в школах Дніпропетровщини облаштували 197 ресурсних кімнат. На створення комфортних куточків для розвитку особливих дітей витратили понад 23 млн грн державної субвенції. Кошти пішли на закупівлю обладнання, меблів та побутових приладів. Про це повідомили в департаменті освіти та науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Інклюзія – невід’ємна частина сучасної освіти. Нині в області майже 1,6 тис особливих дітей відвідують звичайні школи та дитсадки. У навчальних закладах для них облаштовують комфортні осередки. Так, у 2019 році в школах області з’явилося 197 нових ресурсних кімнат. Їх відкривали і у містах, і в невеличких селах», – зазначили в департаменті освіти та науки Дніпропетровської ОДА.

Зазвичай ресурсна кімната – просторе приміщення, умовно поділене на декілька зон. Навчальну, побутову та ігрову. Там особливі учні можуть відпочити, поспілкуватися з психологом, пограти у розвиваючі ігри. З ними проводять фізкульт-хвилинки. А ще – дітлахи опановують прості побутові навички.

Протягом 2019-го для таких осередків закупили меблі, мультимедійне та інтерактивне обладнання, гімнастичні стінки, спортивний інвентар. Книжки, дидактичні матеріали та розвиваючі ігри. Придбали і мікрохвильові печі та чайники.

Найбільше ресурсних кімнат облаштували у Кривому Розі й Дніпрі. Вони з’явилися також у Павлограді, Кам’янському, Нікополі. У сільських школах Петриківського, Верхньодніпровського, Солонянського районів, Васильківської, Межівської та Царичанської громад.

Нині на Дніпропетровщині – майже 250 ресурсних кімнат.

Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*