У Голопристанському районі облаштують 4 ресурсні кімнати для дітей

У Голопристанському районі облаштують 4 ресурсні кімнати для дітей. голопристанський район, дозвілля, особливими освітніми потребами, ресурсна кімната, інклюзія, table, furniture, desk, indoor, shelf, chair, house, library, coffee table, building. A dining room table

У Голопристанському районі облаштують 4 ресурсні кімнати для дітей. голопристанський район, дозвілля, особливими освітніми потребами, ресурсна кімната, інклюзіяФото: ілюстраційне

З початку запровадження реформи «Нова українська школа» в галузі освіти багато чого змінилося. Одна із провідних тез реформи – навчання має комфортним й доступним для кожного. Згідно із вимогами реформи, інклюзія має бути доступна у всіх закладах шкільної й дошкільної освіти. Наразі по всій Україні для потреб особливих діток почали відкривати ресурсні кімнати на базі загальноосвітніх навчальних закладів, інформує “Гривна”.

Ресурсна кімната – це місце, де діти з особливими освітніми потребами можуть безкоштовно проводити своє дозвілля. Також там вони зможуть отримувати освіту разом зі звичайними дітьми.

Так, найближчим часом 4 ресурсних кімнати з’явиться в Голопристанському районі. Відкриють їх на базі Новозбур’ївського закладу базової та дошкільної освіти № 2, Збур’ївська ЗОШ I – III ступенів, Малокопанівська ЗОШ I – III ступені та Великокардашинська ЗОШ I – III ступенів. На облаштування їх меблями та необхідним обладнанням планують витратити 500 тис. грн. Відповідний тендер був оголошений на сайті державних закупівель «Prozorro».

У тендерній документації зазначено, що підрядник має доставити все необхідне для облаштування ресурсних кімнат у 4 навчальні заклади до 31 липня цього року.

Аркадій Ліснічук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*