В Олександрії безробітний за сприяння служби зайнятості став вчителем-реабілітологом

В Олександрії безробітний за сприяння служби зайнятості став вчителем-реабілітологом. олександрія, вчитель-реабілітолог, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність, hand, finger

У працевлаштуванні людей з інвалідністю, незважаючи на чималу кількість пропозицій від роботодавців, нерідко виникають «підводні камені», і не завжди людина зі знаннями і досвідом роботи може отримати бажане місце роботи. А особливого ускладнення зазнають ті випадки, коли людина з інвалідністю має спеціальність, яка взагалі не представлена на ринку праці регіону.

Так було і у випадку Сергія Петровича, який за освітою є фахівцем із фізичної реабілітації. У свій час чоловік працював у різних медичних закладах міста: і медичним братом, і фахівцем з фізіотерапії, і фахівцем лікувальної фізкультури.

Останнім часом чоловікові доводилось долати більше 70 км до свого робочого місця (з міста Олександрія до міста Кропивницький, працював у КЗ «Поліклінічне об’єднання м. Кропивницький»). Здоров’я не витримало такого навантаження і пан Сергій знову залишившись без роботи. По допомогу у пошуку роботи звернувся до Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.

Сергій Петрович виявив бажання знайти роботу за здобутою професією. На жаль, не одразу безробітному пощастило підібрати вакансію, яка повністю б його задовольнила. Але згодом, в Олександрії був створений КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр Олександрійської міської ради», який проводив набір фахівців вузьких спеціальностей. Серед затребуваних спеціалістів був і вчитель-реабілітолог. Ця посада одразу ж була запропонована Сергію Петровичу.

Фахівці міськрайонного центру зайнятості організували для Сергія Петровича і керівника установи співбесіду, аби вирішити питання його професійного майбутнього. Співбесіда пройшла вдало. Під час знайомства з кандидатом на посаду керівник підприємства побачив у чоловікові відповідальну та надійну людину і тому без вагань запропонував йому роботу.

За словами Сергія Петровича він задоволений тим, що нарешті отримав роботу своєї мрії, на якій успішно працює вже більше чотирьох місяців.

Олена Самусенко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Олександрійського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*