В Сумській області планують створити інклюзивно-ресурсні центри для дітей (ВІДЕО)

В Сумській області планують створити інклюзивно-ресурсні центри для дітей (ВІДЕО). сумщина, особливими освітніми потребами, послуга, інклюзивно-ресурсний центр, інтелектуальний розвиток, cartoon, smile, illustration, drawing, child art, abstract, vector graphics. A drawing of a cartoon character

Там надаватимуть корекційно-освітні послуги дітям з особливими освітніми потребами. Згідно з постановою Кабміну, такі заклади мають бути створені до вересня цього року. За попередніми даними, центрів в області планують створити 31.

«У сільській місцевості має бути один центр на 7000 дітей віком 2-18 років, у містах – не більше ніж на 12 тисяч дітей. Ці центри здійснюватимуть оцінку інтелектуального розвитку, можливостей дитини, визначатимуть індивідуальну програму розвитку дитини. Фахівці центрів надаватимуть корекційні розвиткові послуги. Там повинні бути вчителі-логопеди, дефектологи, вчителі з лікувальної фізкультури, психологи», – розповів начальник відділу інклюзивної освіти і позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки СОДА Юрій Харламов.

На сьогодні інклюзивною освітою на Сумщині охоплено 127 учнів з особливими освітніми потребами. Це – близько 60 класів у 83 школах і вдвічі більше, ніж минулого року.

UA:СУМИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*