Волинські спортсмени здобули медалі на змаганнях з біатлону і лижних гонок

Волинські спортсмени здобули медалі на змаганнях з біатлону і лижних гонок. чемпіонат україни, біатлон, змагання, лижна гонка, інвалід, outdoor, snow, skiing, tree, sky, ski, sports equipment, snowboarding, footwear, snowboard. A group of people cross country skiing in the snow

Волинські спортсмени здобули медалі на змаганнях з біатлону і лижних гонок. чемпіонат україни, біатлон, змагання, лижна гонка, інвалід

Чемпіонат України з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату відбувся з 6 по 11 січня у селі Яворів Львівської області.

Волинський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» відрядив на змагання чотирьох спортсменів, з них троє повернулися з нагородами, інформують у прес-службі центру.

У результаті наші спортсмени здобули 8 медалей – з них 5 золотих, 1 срібну та 2 бронзових, що дозволило зайняти ІІ місце в загальнокомандному заліку.

Наталія Шишолік, яка є студенткою Академії рекреаційних технологій і права, здобула 2 золотих медалі (5 км., лижні гонки, вільний стиль та 6 км., біатлон, спринт) серед спортсменів на візках.

Досвідчена Юлія Батенкова-Бауман здобула 2 золотих медалі (5 км., лижні гонки, вільний стиль та 1,6 км., лижні гонки, класичний стиль) та 1 срібну нагороду (6 км., біатлон, спринт) серед спортсменів з ампутацією верхніх кінцівок.

Богдана Конашук здобула 1 золоту нагороду (6 км., біатлон, спринт) та 2 бронзові (5 км., лижні гонки, вільний стиль та 1,6 км., лижні гонки, класичний стиль) серед спортсменів з ампутацією верхніх кінцівок.

Волинські Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*