1 600 безробітним черкащанам з обмеженими можливостями допомогли у службі зайнятості

1 600 безробітним черкащанам з обмеженими можливостями допомогли у службі зайнятості. черкаси, безробітний, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність, abstract, screenshot, design, graphic, internet, template, vector. A screenshot of a cell phone

1 600 безробітним черкащанам з обмеженими можливостями допомогли у службі зайнятості. черкаси, безробітний, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

Протягом січня-червня 2018 року послуги обласної служби зайнятості отримували 1,6 тис. безробітних осіб з інвалідністю.

Кількість осіб з інвалідністю, які були працевлаштовані за сприянням державної служби зайнятості, становила 381 особу, зокрема на нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного соціального внеску працевлаштовано 7 осіб з інвалідністю та 9 осіб шляхом надання одноразово допомоги по безробіттю для відкриття власної справи.

Кількість осіб з інвалідністю, залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 374 особи.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням центрів зайнятості у січні-червні 2018 року проходили 126 таких безробітних.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримало 1 586 безробітних з інвалідністю.

Станом на 1 липня 2018 року кількість безробітних осіб з інвалідністю зросла на 27,8%, у порівнянні із відповідним періодом минулого року, та становила 865 осіб.

Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців) зросла на 45,8%, у порівнянні із відповідним періодом минулого року, та становила 35 одиниць.

Відділ статистики та прогнозування ОЦЗ

Черкаський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*