Режисер звуку: на Кіровоградщині чоловік з інвалідністю допомагає почути «Голос Петрівщини»

Режисер звуку: на Кіровоградщині чоловік з інвалідністю допомагає почути «Голос Петрівщини». кіровоградщина, працевлаштування, служба зайнятості, стажування, інвалідність, computer, indoor, wall, laptop, computer keyboard, person, computer monitor, electronics, desk, personal computer. A person using a laptop computer sitting on top of a desk

Режисер звуку: на Кіровоградщині чоловік з інвалідністю допомагає почути «Голос Петрівщини». кіровоградщина, працевлаштування, служба зайнятості, стажування, інвалідність

Знайти роботу людині з інвалідністю нелегко, адже, зазвичай, вони не знають з чого починати свої пошуки, у якій сфері стануть корисними і скільки доведеться витратити сил аби знайти підходящу роботу. В цьому на допомогу приходить служба зайнятості.

Прикладом вдалого працевлаштування є історія мешканця селища Петрове Дмитра М.

За фахом Дмитро технік-конструктор у галузі електроніки, понад десять років працював електромеханіком лінійних споруд електрозв´язку та абонентських пристроїв у філії ВАТ «Укртелеком ЦЕЗ-3». У зв’язку з погіршенням стану здоров’я роботу довелося залишити. Кваліфікований спеціаліст, який мав велике бажання працювати не зміг самостійно підшукати робоче місце, тож звернувся по допомогу до Петрівського районного центру зайнятості.

Під час перебування на обліку в службі зайнятості, Дмитро брав участь у профорієнтаційних заходах, де набув навичок самопрезентації, отримав допомогу щодо побудови плану професійної кар’єри та пошуку роботи. І незабаром, як результат спільних зусиль, чоловіка було направлено на проходження співбесіди з роботодавцем КЗ «Редакція Петрівського районного радіомовлення» («Голос Петрівщини»), де він дізнався про умови праці, заробітну плату та соціальні гарантії. Дмитрові запропонували пройти стажування безпосередньо на робочому місці на посаді звукооператора, на що він одразу ж погодився. Чоловік аж ніяк не хвилювався з того приводу, що йому доведеться працювати не за здобутим раніше фахом, для нього важливіше мати роботу, яка б йому подобалася.

Сьогодні Дмитро говорить: «Мені дуже подобається моя робота, я задоволений. До спілкування з людьми я завжди прагнув. І з керівництвом гарні стосунки: ми розуміємо один одного. Я досягнув свого і сьогодні маю саме те, що потрібно кожній людині для впевненості у завтрашньому дні».

За словами головного редактора комунального закладу Олександра Доги, за період стажування Дмитро М. швидко опанував нову для нього професію, зарекомендував себе старанним та ввічливим, тактовним та коректним у роботі з людьми працівником. Керівник впевнений, що по закінченню стажування Дмитро М. буде працевлаштований на постійне місце роботи.

Режисер звуку: на Кіровоградщині чоловік з інвалідністю допомагає почути «Голос Петрівщини». кіровоградщина, працевлаштування, служба зайнятості, стажування, інвалідність

Ольга Павлюк, директор Петрівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*