13 черкасців з інвалідністю за сприяння служби зайнятості втілили бізнес-ідеї в життя

13 черкасців з інвалідністю за сприяння служби зайнятості втілили бізнес-ідеї в життя. черкаси, безробітний, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

Протягом січня-вересня 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримували 2 855 безробітних осіб з інвалідністю.

Кількість осіб з інвалідністю, які були працевлаштовані за сприяння обласної служби зайнятості, становила 586 осіб. На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного соціального внеску працевлаштовані 17 осіб з інвалідністю та 13 осіб отримали одноразово допомогу по безробіттю на відкриття власної справи.

Кількість осіб з інвалідністю, залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру, становила 207 осіб.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням служби зайнятості проходило 119 таких безробітних.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримали 2 718 безробітних, з числа осіб з інвалідністю.

Станом на 1 жовтня 2020 року кількість безробітних осіб з інвалідністю становила 1 209 осіб, з них 1 103 особи отримували допомогу по безробіттю. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців), становила 56 одиниць.

Відділ статистики та прогнозування ОЦЗ

Черкаський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*