17 людей з інвалідністю працевлаштовані на новостворені робочі місця

17 людей з інвалідністю працевлаштовані на новостворені робочі місця. черкащина, безробітний, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

Черкащина. Протягом січня-листопада 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримували 3278 безробітних людей з інвалідністю.

Кількість людей з інвалідністю, які були працевлаштовані за сприяння обласної служби зайнятості становила 715 осіб. На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного соціального внеску працевлаштовані 17 осіб з інвалідністю та 13 осіб отримали одноразово виплату допомоги по безробіттю на відкриття власної справи.

Кількість людей з інвалідністю, залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 222 особи.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці людей з інвалідністю, професійне навчання за направленням служби зайнятості у січні-листопаді 2020 року проходили 139 таких безробітних.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення людей з інвалідністю. Фахівці з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримали 3132 безробітних, з числа людей з інвалідністю.

Станом на 1 грудня 2020 року кількість безробітних людей з інвалідністю становила 1262 осіб, з них 1130 осіб отримували допомогу по безробіттю. Кількість вакансій, які передбачені сугубо для працевлаштування людей з інвалідністю (за інформацією роботодавців) становила 53 одиниці.

Відділ статистики та прогнозування ОЦЗ

Черкаський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*