“Інклюзивний футбол для дітей” – у Києві стартував благодійний проєкт

“Інклюзивний футбол для дітей” – у Києві стартував благодійний проєкт. київ, олександр зінченко, проєкт, футбол, інвалідність

“Інклюзивний футбол для дітей” – у Києві стартував благодійний проєкт. київ, олександр зінченко, проєкт, футбол, інвалідність

Благодійний фонд SG Charity за підтримки футболіста Олександра Зінченка започаткував проєкт для дітей з особливостями розвитку. Його мета – створити інклюзивні умови для дитячих занять футболом у Києві та популяризувати інклюзивні колективні види спорту в Україні, пише Gazeta.ua.

Впродовж 9 місяців 60 дітей відвідуватимуть щотижневі тренування з футболу на НСК “Олімпійський”. Тренування проводять висококваліфіковані тренери-педагоги з корекції поведінки дітей з особливостями у розвитку.

Учасниками проєкту є діти з інвалідністю: із порушення слуху, зору, синдромом Дауна, затримкою психологічного розвитку, аутистичним спектром, ДЦП тощо – не мають фізичних протипоказань для занять спортом.

Тренування направлені на фізичний розвиток дітей, засвоєння навичок гри у футбол та розвиток навичок командної гри.

У рамках проєкту буде проведено 1-й в Україні інклюзивний чемпіонат з футболу для дітей.

У разі запровадження карантинних заходів для протидії розповсюдження Covid-19, тренування проходитимуть в онлайн-форматі. Відеотренування створені з урахуванням можливостей проведення занять в домашньому просторі та з обмеженою кількістю спортивного знаряддя.

Реалізація проєкту стала можливою за підтримки українського футболіста Олександра Зінченка, півзахисника і лівого захисника англійського “Манчестер Сіті” та національної збірної України, який виступив меценатом та співзасновником “Інклюзивний футбол для дітей”.

Партнером проєкту виступила компанія Puma, яка забезпечила дитячі групи спортивним спорядженням та формою.

Команда благодійного фонду SG Charity вже не 1-й рік займається розвитком інклюзії в Україні: проєкти для дітей з аутизмом “Світ всередині”, проєкт з підтримки людей літнього віку “Добрі страви” тощо.

Організатори впевнені, що саме завдяки таким проєктам Україна має всі можливості для того, щоб створити інклюзивні умови для кожного члена суспільства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*