2435 осіб з інвалідністю користувалися послугами служби зайнятості у першому півріччі 2022

2435 осіб з інвалідністю користувалися послугами служби зайнятості у першому півріччі 2022. житомирщина, безробітний, послуга, служба зайнятості, інвалідність

Впродовж першого півріччя 2022 року соціальними послугами Житомирської обласної служби зайнятості скористалися 2435 осіб з інвалідністю. Вдалося забезпечити роботою 212 громадян, крім того, працевлаштовано сім людей, які не мали статус безробітного.

Також за цей час профорієнтаційними послугами скористалися майже 2,4 тис. безробітних осіб з інвалідністю, яким надані більше 5,2 тис. профорієнтаційних послуг.

З метою підвищення конкурентоспроможності людей з інвалідністю 18 людей з інвалідністю проходили навчання за направленням державної служби зайнятості, з яких 14 – працевлаштовані після закінчення навчання.

Крім того, за вказаний період до тимчасових та громадських робіт було залучено сім безробітних з числа осіб з інвалідністю.

У першому півріччі було зареєстровано 120 вакансій, на які, за інформацією роботодавців, могли бути працевлаштовані люди з інвалідністю.

Пропонуємо ознайомитися з усіма актуальними пропозиціями роботи на нашому сайті https://cutt.ly/4Dz4cVI.

Оформити підписку на вакансії за регіоном або галуззю можна завдяки чат-боту @DCZ_WorkNow_bot.

Маєте запитання щодо діяльності служби зайнятості на Житомирщині – телефонуйте нам на «гарячі» лінії: 063-214-41-75, 097-417-84-96.

Житомирський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*