25 херсонців з порушеннями слуху за місяць пошили 28 тисяч захисних масок (ВІДЕО)

25 херсонців з порушеннями слуху за місяць пошили 28 тисяч захисних масок (ВІДЕО). херсон, коронавирус, маска, порушення слуху, підприємство

25 херсонців з порушеннями слуху за місяць пошили 28 тисяч захисних масок. херсон, коронавирус, маска, порушення слуху, підприємство

28 тисяч захисних масок за місяць пошили на Херсонському навчально-виробничому підприємстві Українського товариства глухих. Продукцію, розказує заступниця директорки Олександра Щербина, замовляють з усієї України, інформує Суспільне.

Ще місяць тому Херсонське товариство глухих шило спецодяг, нині вони перепрофілювалися і шиють захисні маски. Щодня працівниці відшивають до 2 тис. штук.

Шиють маски 25 людей з порушеннями слуху. Більша частина працівників залишилися у цеху, решта – шиють вдома, розказує заступниця директорки з навчально-виховної роботи підприємства Олександра Щербина:

“Ми почали шити в березні. Коли почав розповсюджуватися коронавірус. Замовлення почали надходити з різних кінців України. Пропонують ще шити халати, але брак сировини”.

Маска з трьох шарів і зшита з любов′ю, розказує швачка Вікторія Гаценко:

“Ось так вона виглядає. Я вважаю, що це добра справа. Хочемо, щоб її цінували”.

Волонтер Григорій Янченко на підприємстві замовив маски для військовослужбовців, які зараз служать у зоні ООС. Розказує, що хотів придбати 300 штук, але коли працівники дізналися, для кого вони, продовжує чоловік, йому 100 штук подарували, а решту віддали по собівартості:

“Ці маски будуть відвезенні на фронт для наших бійців. Будуть ще і дезинфікуючі засоби і печатки”.

Ольга Ляшенко, Ігор Педченко

Ілля Контішев

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*