3 грудня Міжнародний День людей з інвалідністю

3 грудня Міжнародний День людей з інвалідністю. луганська область, вакансія, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність

3 грудня Міжнародний День людей з інвалідністю. луганська область, вакансія, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність

З початку 2021 року на обліку в центрах зайнятості Луганської області перебували 1088 осіб з інвалідністю. За 11 місяців 2021 року роботодавці запропонували для цієї категорії громадян майже 700 вакансій.

Працевлаштовано за цей період 305 осіб з інвалідністю. Наприклад, житель Лисичанська не мав професійної освіти. Фахівці центру зайнятості допомогли йому працевлаштуватися контролером енергонагляду у ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання». Завдяки співпраці Лисичанського МЦЗ з керівництвом КП «Лисичанська житлово-комунальна контора №1» отримали роботу на цьому підприємстві 5 осіб з інвалідністю.

Протягом січня-листопада 2021 року проходили професійне навчання 29 осіб з інвалідністю, з них вже працюють 23 особи. Слухачі отримали професії: кухар, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків, оператор верстатів з програмним керуванням, продавець продовольчих товарів.

Для підприємств, установ та організацій встановлений норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю: 4% від середньооблікової чисельності штатних працівників. Під час семінарів, «круглих столів» фахівці служби зайнятості нагадують про важливість виконання цього нормативу та розповідають про законодавчі пільги для підприємств, на яких працюють особи з інвалідністю.

Станом на 1 грудня 2021 року на обліку в центрах зайнятості Луганщини перебувають 250 безробітних з інвалідністю. Для цієї категорії зареєстровано 76 вакансій. Ми різні, але ми – рівні!

Луганський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*