“Інвалідність – це лише запис на папері”. У Харкові ветеран АТО встановив рекорд – Роман Кашпур протягнув літак попри протез (ВІДЕО)

“Інвалідність – це лише запис на папері”. У Харкові ветеран АТО встановив рекорд – Роман Кашпур протягнув літак попри протез (ВІДЕО). роман кашпур, ветеран ато, літак, протез, рекорд

“Інвалідність – це лише запис на папері”. У Харкові ветеран АТО встановив рекорд – Роман Кашпур протягнув літак попри протез. роман кашпур, ветеран ато, літак, протез, рекорд

Ветеран АТО встановив рекорд України. Роман Кашпур протягнув 16-тонний Ан-26 на 6 метрів і 40 см. На це йому знадобилося всього 44 секунди. Екс-військовий має протез ноги. Але посунув і протяг літак важчий за нього у 205 разів.

Роману Кашпуру 24 роки. У 2019 році він був поранений на Донбасі – саме 16 числа (16.05.2019) підірвався на міні. Тому вага літака символічна для чоловіка.

Місцем для встановлення нацдосягнення став аеродром «Чугуїв» – сюди пораненим привезли після підриву на міні 2 роки тому.

Після встановлення рекорду Роман звернувся до поранених атовців:

Саме головне, для важко поранених акцентую, особливо ампутанти, хлопці, побратими, посестри, насправді, інвалідність – це лише запис на папері, який ні до чого не призводить, і ні про що не обмежує.

Роман Кашпур присвятив свій потужний вчинок Дню волонтера та 30-річчю Збройних Сил України. На встановленні рекорду були присутні родина і друзі ветерана.

Вісті Ньюс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*