Консультуємо осіб з особливими потребами

1 21 5 eb9405ec18499c82aeced7e3dd46e7c5 2. зайнятості

Вже доброю традицією є проведення Ковельським міськрайонним центром зайнятості семінарів для осіб з особливими потребами. На останньому заході слухачам розповіли про весь комплекс послуг, які безкоштовно можуть отримати громадяни. Це і підбір роботи (самостійно або у співпраці з особистим консультантом), консультації щодо пошуку роботи та роз’яснення правових аспектів зайнятості, допомога у визначенні професійних нахилів та уподобань відвідувачів, підтримка у створенні й організації власної справи.

Присутніх ознайомили з державними гарантіями для окремих категорій громадян в тому числі для інвалідів в сфері зайнятості, згідно з якими служба зайнятості сприяє трудовій реабілітації навчанню та працевлаштуванню осіб з обмеженими фізичними можливостями, враховуючи рекомендації медико-соціальної експертної комісії, на вільні або новостворені, облаштовані для інвалідів, робочі місця та поінформували присутніх про ситуацію на ринку праці району та наявність вакансій. Зосередили увагу на можливій участі у громадських роботах, що є суттєвою психологічною і матеріальною підтримкою під час перебування на обліку в службі зайнятості у разі відсутності підходящої роботи.

У ході зустрічі безробітні отримали юридичні консультації щодо працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями згідно чинного законодавства та опрацювали актуальні вакансії.

Загалом у заході взяло участь 9 осіб, що мають групу інвалідності. Для цих людей, як ні для кого іншого, важливо реалізуватися, адже працювати – означає бути потрібним суспільству, почуватися повноцінною людиною, мати можливість реалізувати задумане. Під час заходу складено 9 резюме.

Л.М.Волчук, провідний фахівець з профорієнтації
Ковельського МРЦЗ

Ковельська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*