Без обмежень: у Знам’янці відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю

Без обмежень: у Знам’янці відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю. знам’янка, працевлаштування, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

Без обмежень: у Знам’янці відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю. знам’янка, працевлаштування, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

Нещодавно у Знам’янській міськрайонній філії обласного центру центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю.

Участь у заході узяли роботодавці, які створили робочі місця для працевлаштування зазначеної категорії громадян. Шукачам роботи ПП «Авто-Світ» та ТОВ «Знам’янська агропромислова компанія» пропонували вакансії водіїв автотранспортних засобів та апаратників оброблення зерна. Роботодавці розповіли про умови роботи, оплату праці та вимоги до претендентів на зазначені посади.

Шукачі роботи виявили чималу зацікавленість щодо можливого працевлаштування на зазначених підприємствах, ставили багато питань, на які отримали вичерпні відповіді роботодавців.

За результатами міні-ярмарку дві особи були направленні до ТОВ «Знам’янська агропромислова компанія» для ознайомлення з умовами праці і режимом роботи безпосередньо на робочих місцях, а також вирішення питання щодо їхнього подальшого працевлаштування.

«Маємо надію, що проведений захід сприятиме вирішенню питань соціального захисту, адаптації у суспільстві, підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці та легальному працевлаштуванню людей з інвалідністю та підвищення їхньої мотивації до праці», – зазначила Вікторія Саржевська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янської міськрайонної філії обласного центру зайнятості.

Відділ взаємодії з роботодавцями Знам’янської міськрайонної філії обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*