На Чорнобаївщині понад 50 людей з інвалідністю знайшли роботу за сприяння районної служби зайнятості

На Чорнобаївщині понад 50 людей з інвалідністю знайшли роботу за сприяння районної служби зайнятості. чорнобаївщина, безробітний, професійне навчання, служба зайнятості, інвалідність

З початку року послугами Чорнобаївської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості скористалися 123 людей з інвалідністю.

За цей час 52 людини з інвалідністю знайшли роботу за сприяння Чорнобаївської районної філії ще 45 осіб залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці людей з інвалідністю, професійне навчання за направленням служби зайнятості у поточному році проходили 11 таких безробітних.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Профорієнтатори здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей.

Так, профорієнтаційні послуги отримали 122 безробітних зазначеної категорії.

Станом на 1 грудня 2020 року кількість зареєстрованих безробітних з інвалідністю у Чорнобаївській районній філії зросла на 10 осіб у порівнянні із відповідним періодом минулого року та становить 41 особу.

Чорнобаївська районна філія ОЦЗ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*