Безкоштовний тренінг із кар’єрною консультанткою для жінок, які виховують дітей з інвалідністю

Безкоштовний тренінг із кар’єрною консультанткою для жінок, які виховують дітей з інвалідністю. уляна ходорівська, жінка, ринок праці, тренинг, інвалідність

Безкоштовний тренінг із кар’єрною консультанткою для жінок, які виховують дітей з інвалідністю. уляна ходорівська, жінка, ринок праці, тренинг, інвалідністьБезкоштовний тренінг із кар’єрною консультанткою для жінок, які виховують дітей з інвалідністю

Disability Rights International Ukraine запрошує жінок, які виховують дітей з інвалідністю, на зустріч із кар’єрною консультанткою Уляною Ходорівською “Робота і гроші: за що нам платять?”. Захід відбудеться 9 березня онлайн.

Коли: 9 березня 2024 (субота), 16:00

Де: онлайн в Zoom

Участь безкоштовна (за умови реєстрації та підтвердження)

Реєстрація: за посиланням

Лекторка:

Уляна Ходорівська – кар’єрна консультантка, яка працює в темах професійного розвитку та ринку праці з 2012 року, останні 8 років веде приватну консультаційну практику (5000+ годин), читає вебінари, лекції та проводить авторські тренінги. Розуміється на законах ринку праці, етапах і циклах життя професіонала та на принципах професійного розвитку.

Під час зустрічі учасниці отримають знання та інструменти пошуку відповідей на ключові запитання:

  • За що взагалі платить ринок?
  • Скільки може коштувати те, що я вмію?
  • За що ринок НЕ платить?
  • Як визначити, що я вмію?
  • Як торгуватися про гроші?

Досі в суспільстві є очікування, що для жінки пріоритетом мають бути діти, а кар’єра та самореалізація зачекають. Якщо ж у сім’ї народжується дитина з інвалідністю, ці очікування зростають в рази. Переважно турбота про дітей у сім’ї лягає на жінок, а у випадку інвалідності дитини – цілковито.

Опитування* DRI Ukraine виявило, що дискримінація та маргіналізація, з якими стикаються діти з інвалідністю, здебільшого лягає на плечі жінок – 71,8% опитаних повідомили, що є соло-мамами, які виховують дітей з інвалідністю. Більшість із них – це жінки молодого віку, які описують високий ступінь економічної та соціальної маргіналізації, дискримінації через інвалідність одного в сім’ї, а також про значний емоційний стрес через це.

Тож здебільшого жінки, які виховують дітей з інвалідністю, перестають працювати взагалі, змінюють професію на “більш зручну” або ж перебувають у пошуку варіантів самореалізації та фінансової незалежності.

“Я не вірю в “покликання” як в щось, що можна знайти раз і назавжди, або щось, що вам можуть показати інші. Для мене покликання – радше постійна дорога, і пошук – ззовні і всередині. Я вірю в різноманітність світу – в ньому є все і є місце для кожного і кожної”, – впевнена Уляна Ходорівська.

Ця зустріч покликана змінити уявлення жінок, які виховують дітей з інвалідністю, про власну цінність як спеціалісток, допомогти їм знайти своє місце на ринку праці та відчути задоволення від самореалізації.

* Опитування «Досвід сімей, що виховують дітей з інвалідністю в Україні» проводилося Disability Rights International спільно Disability Rights International Ukraine з листопада 2022 року по лютий 2023 року і складалося з напівструктурованого опитувальника, який заповнювали респонденти самостійно, 24 глибинних інтерв’ю та 2 міні-фокусних групи з батьками, які виховують дітей з інвалідністю. У звіті проаналізовано дані, отримані від більше ніж 500 респондентів з кожної області України (за винятком Криму та районів, не контрольованих урядом України). Більшість респондентів опитування були жінками (96,5%). Більшість з них – не одружені/в цивільному шлюбі або розлучені (71%) та виховують дитину/молодь з інтелектуальними вадами та/або аутизмом.

Портал “Громадський Простір”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*