«Дарниця» співпрацюватиме з Асоціацією інклюзивної країни для працевлаштування людей з інвалідністю

«Дарниця» співпрацюватиме з Асоціацією інклюзивної країни для працевлаштування людей з інвалідністю. фармацевтична компанія дарниця, благодійна організація асоціація інклюзивної країни, працевлаштування, співробітництво, інвалідність

«Дарниця» співпрацюватиме з Асоціацією інклюзивної країни для працевлаштування людей з інвалідністю. фармацевтична компанія дарниця, благодійна організація асоціація інклюзивної країни, працевлаштування, співробітництво, інвалідністьФото: пресслужба «Дарниці»

Фармацевтична компанія «Дарниця» та благодійна організація «Асоціація інклюзивної країни» уклали Меморандум про співробітництво. Основна мета документа – створення умов для працевлаштування людей з інвалідністю в Україні, інформує MIND.

У межах меморандуму «Дарниця» зможе розширити власні програми з трудової інклюзивності та створити більше повноцінних робочих місць для українців з інвалідністю.

Також важливою частиною співробітництва стане долучення «Дарниці» до підтримки проєкту «ПРАЦЮЙ!», який є майданчиком для розміщення роботодавцями вакансій та резюме громадян з інвалідністю.

Іншими напрямами спільної роботи компанії та «Асоціації інклюзивної країни» стануть консолідація діяльності органів влади, бізнес-спільноти, громадськості та ЗМІ щодо працевлаштування людей з інвалідністю, аналіз проблем на ринку праці, сприяння у пошуці вакансій та проведення тренінгів, семінарів та інших освітніх заходів для отримання або підвищення кваліфікації громадян з інвалідністю.

«Політика рівності та недискримінації на робочому місці є в «Дарниці» однією з центральних, і ми раді можливості поширити практику працевлаштування людей з інвалідністю на інші бізнеси та галузі. Так ми не тільки реінтегруємо в суспільство поранених захисників України та постраждалих від терористичних атак рф, а й підвищимо потенціал наукової та промислової діяльності», – підкреслює Олена Соколова, директорка з управління персоналом фармацевтичної компанії «Дарниця».

Валерій Марченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*