День відкритих дверей у Тернопільському ТОВ «Шредер»

День відкритих дверей у Тернопільському ТОВ «Шредер». день відкритих дверей, тов шредер, тернопіль, працевлаштування, центр зайнятості, person, indoor, computer, clothing, office building, man, furniture, whiteboard, desk, laptop. A group of people sitting at a desk

День відкритих дверей у Тернопільському ТОВ «Шредер». день відкритих дверей, тов шредер, тернопіль, працевлаштування, центр зайнятості

За ініціативи Тернопільського міськрайонного центру зайнятості у ТОВ «Шредер» відбувся День відкритих дверей на виробництві за участю 11 тернополян з обмеженими фізичними можливостями, які шукають роботу.

Начальник виробництва Віктор Шевчук та юрисконсульт Надія Бригідир розповіли відвідувачам про діяльність та перспективи розвитку підприємства, продукцію, що виготовляється.

«На території України ТОВ «Шредер» з 1990 року. Підприємство виготовляє освітлювальне обладнання, враховуючи новітні досягнення в галузі техніки та естетики дизайну, світлодіодних технологій в освітленні парків і зон відпочинку, тунелів, об’єктів комерційної нерухомості; у архітектурному, промисловому, спеціальному, вуличному і дорожньому освітленні; виготовленні систем керування освітленням», – повідомив Віктор Шевчук.

Юрисконсульт товариства розповіла, що підприємство гарантує працевлаштування з першого дня, 3-денне стажування на робочому місці, повний соціальний пакет, 5-денний робочий тиждень, погодинну оплату праці.

Під час заходу учасники побачили виробничі потужності, ознайомилися з технологічним процесом та умовами праці, поспілкувалися з представниками роботодавця щодо можливостей працевлаштування у ТОВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*