Дослідження з метою з’ясування перспектив працевлаштування людей з обмеженими можливостями

Дослідження з метою з’ясування перспектив працевлаштування людей з обмеженими можливостями. бф ти – з нами, дослідження, працевлаштування, роботодавець, інвалідність

Дослідження з метою з’ясування перспектив працевлаштування людей з обмеженими можливостями. бф ти – з нами, дослідження, працевлаштування, роботодавець, інвалідність

Благодійний фонд «Ти – з нами» спільно з представниками бізнесу України, проводить дослідження з метою з’ясування перспектив працевлаштування людей з обмеженими можливостями, кількість яких, нажаль, зростає з кожним днем війни проти російських загарбників. До війни згідно з офіційною статистикою інвалідність мали близько 7% українців, то після війни, за оцінками, ця цифра перевищить 15%.

Для розбудови інклюзивної держави з рівними можливостями для всіх вкрай важливим є створення умов – як з боку держави, так і з боку роботодавців, – для забезпечення повноцінної інтеграції людей з обмеженими можливостями на ринку праці. Це вирішить багато проблем соціального та економічного характеру.

Для нас вкрай важлива думка роботодавців щодо необхідних умов та стимулів з боку держави для забезпечення ефективного працевлаштування людей з обмеженими можливостями, які втратили здоров’я, захищаючи Україну.

За результатами дослідження будуть підготовлені програми працевлаштування та пропозиції щодо внесення відповідних змін до законодавства України.

Просимо заповнити наведену анкету в зручному для вас форматі, – у персоніфікованому або в анонімному режимі.

Дякуємо за присвячений час, очікуємо на Вашу відповідь. Адреса для зворотного зв’язку вказана в анкеті .

Телефон: 067-531-62-20, Ярослава Білан

Європейська Бізнес Асоціація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*