Інклюзія: на Кіровоградщині стартував місячник сприяння зайнятості інвалідів

Інклюзія: на Кіровоградщині стартував місячник сприяння зайнятості інвалідів. новомиргород, міні-ярмарок вакансій, працевлаштування, центр зайнятості, інвалід, person, clothing, human face, indoor, smile, jacket. A group of people posing for the camera

Інклюзія: на Кіровоградщині стартував місячник сприяння зайнятості інвалідів. новомиргород, міні-ярмарок вакансій, працевлаштування, центр зайнятості, інвалід

1 листопада у рамках місячника сприяння зайнятості інвалідів у приміщенні Новомиргородського районного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості.

У рамках заходу приватний підприємець Урсула Гос-Федорова пропонувала безробітним вакансії у сфері торгівлі: продавцями непродовольчих товарів.

Під час презентації підприємства, присутнім надали інформацію про специфіку діяльності організації, умови праці та рівень її оплати, вимоги до працівників та соціальні гарантії, якими вони забезпечуються.

Крім того, з шукачами роботи були проведені індивідуальні співбесіди, за результатами яких дві особи отримали направлення для подальшого працевлаштування.

Усім бажаючим надавалися консультації з питань діючого законодавства про зайнятість населення та послуг, які надає служба зайнятості незайнятому населенню та ін.

Б. Дзюняк, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Новомиргородського районного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*