«Інвалідність – не крок назад, а нові можливості»

«Інвалідність – не крок назад, а нові можливості». верхньодніпровськ, вакансія, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність, person, indoor, computer, clothing, ceiling, laptop, desk, standing, furniture, classroom. A group of people standing in a room

«Інвалідність – не крок назад, а нові можливості». верхньодніпровськ, вакансія, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність

У сучасних умовах знайти роботу – задача складна, ще більше ускладнення виникають у людини, яка має інвалідність.

З проблемою пошуку роботи зіткнувся і Олександр Миколайович, учасник бойових дій, інвалід 3 групи. Звернувшись до Верхньодніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості, він прагнув знайти роботу за станом здоров’я та відповідно до рекомендацій Індивідуальної програми реабілітації.

Під час перебування на обліку Олександр відвідував всі запропоновані групові заходи служби зайнятості, жваво цікавився новими вакансіями, не раз відвідував роботодавців, завжди прислухався до рекомендацій та порад фахівців служби зайнятості.

Цілеспрямовані зусилля як особистого консультанта, так і безробітного, нарешті дали свої позитивні результати. ТОВ «Термопром» повідомило про вільне робоче місце на посаду комірника і після співбесіди фахівця служби зайнятості з роботодавцем пана Олександра направили на підприємство. Роботодавець із задоволенням взяв на роботу цілеспрямовану і відповідальну людину.

«Я ніколи не думав, що людина з інвалідністю може так швидко знайти гідну роботу. Дуже вдячний фахівцям служби зайнятості за консультації та підбір вакансії, тепер я зможу швидко влитися у трудове життя. Інвалідність – не крок назад, а нові можливості», – зауважив Олександр Миколайович.

Особиста наполегливість та співпраця зі службою зайнятості допомогли безробітному повернутись до професійного життя та отримати довгоочікувану роботу, а підприємству – добропорядного робітника.

Дніпропетровський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*