У місті Кілія буде відкрито інклюзивно-ресурсний центр

У місті Кілія буде відкрито інклюзивно-ресурсний центр. кілія, допомога, особливими освітніми потребами, інклюзивна освіта, інклюзивно-ресурсний центр, outdoor, sky, window, building, house, green, city. A sign on the side of a building

У місті Кілія буде відкрито інклюзивно-ресурсний центр. кілія, допомога, особливими освітніми потребами, інклюзивна освіта, інклюзивно-ресурсний центр

У місті Кілія Кілійської ОТГ Одеської області з’явиться інклюзивно-ресурсний центр. Новий центр обслуговуватиме близько дітей з особливими освітніми потребами Кілійської ОТГ та прилеглих населених пунктів.

«Новий інклюзивно-ресурсний центр буде відкрито у будівлі Будинку творчості. Роботи йдуть повним ходом, зокрема – проводиться повне перепланування приміщень, заміна підлог, системи опалення, облицювання стін. Вже через декілька місяців тут, у комфортних умовах, надаватимуть розвиткову та адаптаційну допомогу дітям з особливими освітніми потребами. Центр буде оснащено сучасним обладнанням, дидактичними та розвивально-корекційними засобами. З дітками працюватимуть: практичний психолог, логопед-дефектолог, масажист, вчитель лікувальної фізкультури. Вони проводитимуть корекційно-розвиткові заняття, за потреби індивідуальні програми розвитку.

Це один з важливих проектів нашої ОТГ у цьому році, загальна вартість якого складає 960 тисяч гривень. Будівельні роботи фінансуються з місцевого бюджету, оснащення кабінетів центру здійснюватиметься за кошти обласного бюджету», – розповів голова Кілійської ОТГ Павло Бойченко.

«Створення чергового інклюзивно-ресурсного центру на Одещині є результатом успішної реалізації нових українських реформ та державної політики Президента України Петра Порошенка. Це важливий крок у створенні європейської системи забезпечення однакових можливостей на здобуття дошкільної та середньої освіти всім дітям. Головна теза інклюзивної освіти – не дитина має адаптуватися до шкільної програми, а шкільна програма і школа повинні адаптуватися під дитину. В рамках реформи у галузі освіти та реалізації програми Марини Порошенко щодо впровадження інклюзивної освіти в Україні, новий освітній простір посідає важливе місце серед досягнень за останні роки», – зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Одеська обласна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*