Інвалідність – не перешкода: мешканець Кропивницького став фахівцем з тендерної роботи однієї з провідних ОТГ

Інвалідність – не перешкода: мешканець Кропивницького став фахівцем з тендерної роботи однієї з провідних ОТГ. артем стародуб, працевлаштування, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність

Інвалідність – не перешкода: мешканець Кропивницького став фахівцем з тендерної роботи однієї з провідних ОТГ. артем стародуб, працевлаштування, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність

Артем Стародуб з самого дитинства має вади опорно-рухової системи, але це йому ніколи не заважало з оптимізмом ставитися до навколишнього світу.

Коли постало питання вибору професії, сумнівів у юнака не виникало: для себе він вирішив, що буде працювати у фінансовій сфері. Так і склалося: Артем отримав відповідну освіту, закінчивши спочатку Кіровоградський національний технічний університет, а згодом Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. Проте, здобувши дві вищі освіти працевлаштуватися за здобутим фахом не вдалося: був і діловодом, і оператором електронно обчислювальних машин.

У житті молодого чоловіка начебто усе й було: і сім’я, і робота, на якій Артем цілком себе реалізовував як працівник. Але так склалося, що він залишився без роботи.

Не відкладаючи, по допомогу у пошуку роботи молодий чоловік звернувся до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості. Під час розмови з кар’єрним радником, стало зрозуміло, що Артем налаштований на активний пошук роботи.

Після проведеного профілювання та складання індивідуального плану працевлаштування, безробітний дотримувався основних рекомендацій фахівців центру зайнятості, а також склав актуальне резюме та розпочав пошук роботи.

Оголошений карантин та карантинні обмежувальні заходи жодним чином не стали Артемові на заваді у пошуку роботи. За рекомендаціями фахівців центру зайнятості чоловік звертався на підприємства не лише за актуальними, а й за перспективними вакансіями, спілкувався з роботодавцями. Саме одна з таких співбесід з роботодавцем, яка проходила у телефонному режимі, і мала успіх.

У відділі освіти, молоді та спорту Соколівської сільської ради з’явилась вакансія фахівця з тендерної роботи. Артем нею зацікавився та доклав максимум зусиль для особистої зустрічі з керівництвом організації.

Невизначеність з транспортним сполученням у період карантину та незначний досвід роботи з тендерною документацією не завадили безробітному успішно пройти стажування за направленням центру зайнятості.

Тож, результатом успішної співпраці безробітного, роботодавця та фахівців служби зайнятості стало те, що після стажування на робочому місці, Артем здобув нові знання, навички та можливість їх практичного застосування на своєму новому місці роботи.

«Я дуже задоволений своїм новим робочим місцем: сфера публічних закупівель мені надзвичайно цікава, тож я вдячний колективу Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості за уважне ставлення та допомогу у пошуку роботи», – розповів А. Стародуб.

Владислава Рашевська, заступник начальника відділу організації працевлаштування населення Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*