Історія успіху тернополянина Михайла Грюнвальда

Історія успіху тернополянина Михайла Грюнвальда. тернопіль, кар’єрний радник, підприємець, центр зайнятості, інвалідність

Історія успіху тернополянина Михайла Грюнвальда. тернопіль, кар’єрний радник, підприємець, центр зайнятості, інвалідність

Сьогодні тернополянин Михайло Грюнвальд, незважаючи на інвалідність, – успішний підприємець, який займається діагностикою та ремонтом автоелектрики і планує створити нові робочі місця.

Професійного досвіду чоловікові не бракувало, адже працював у сфері автосервісу, займався автозапчастинами, проте для ведення бізнесу знань не вистачало. З чого розпочати власну справу? Як правильно написати бізнес-план? З цими питаннями майбутній приватний підприємець звернувся до Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

За спрямуванням кар’єрного радника МРЦЗ Михайло відвідав семінар з основ бізнесу, пройшов професійне навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти за напрямком «Менеджмент малого підприємництва», розробив та захистив бізнес-план. Відтак зрозумів, що його давня ідея щодо започаткування власної справи – втілюється у життя.

Отримавши в службі зайнятості одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, він придбав спеціальне обладнання та відкрив сервіс, де можна отримати широкий спектр послуг з діагностики та ремонту автомобілів, а також замовити майстра з діагностики з виїздом до клієнта.

Із міськрайонним центром зайнятості Михайло планує співпрацювати і надалі, але вже у якості роботодавця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*