Історії працевлаштування безробітних Волині. Коли є щире прагнення працювати

Історії працевлаштування безробітних Волині. Коли є щире прагнення працювати. андрій бортник, волинь, горохівський центр зайнятості, працевлаштування, інвалід, person, jacket, clothing, smile, window, human face, man, posing. A man standing in front of a window posing for the camera

Історії працевлаштування безробітних Волині. Коли є щире прагнення працювати. андрій бортник, волинь, горохівський центр зайнятості, працевлаштування, інвалідАндрій Бортник за професією – слюсар з ремонту автомобілів. Освіту здобув у 2013 році у Всеукраїнському центрі реабілітації інвалідів. Відразу ж після закінчення навчального закладу знайшов роботу за здобутим фахом в автотранспортному підприємстві міста Горохова. Робота хлопцеві подобалась, в колективі старші колеги рахувались з ним, як з досвідченим слюсарем. Однак, у вересні 2016 року втратив роботу через скорочення чисельності штатів на підприємстві.

За допомогою в пошуку роботи Андрій звернувся в Горохівський центр зайнятості. Крім фаху слюсаря з ремонту автомобілів, має права водія категорії В, С, Е і вже в листопаді був направлений фахівцем центру зайнятості на співбесіду до підприємця Олега Хайчевського, який займається міськими та приміськими перевезеннями пасажирів.

Співбесіда виявилась успішною і з 29 листопада Андрій Бортник працює водієм автобуса на міських пасажирських перевезеннях в Луцьку. Із розмови з хлопцем зрозуміло, що робота нелегка, в постійній напрузі, але компенсується хорошим відношенням роботодавця та високою оплатою праці.

Хай щастить йому на новому робочому місці!

Горохівський РЦЗ

Волинський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*