Місто спільно з бізнесом запускає проєкт із працевлаштування батьків та опікунів дітей із інвалідністю

Місто спільно з бізнесом запускає проєкт із працевлаштування батьків та опікунів дітей із інвалідністю. novus, київ, працевлаштування, проєкт, інвалідність

Місто спільно з бізнесом готує до запуску проєкт, у межах якого опікуни та члени родин, що виховують дітей з інвалідністю, матимуть можливість отримати роботу в компанії «NOVUS». Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Готуємо до запуску спільний проєкт NOVUS та Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю. Сьогодні у Києві серед дітей внутрішньо переміщених осіб зареєстровані близько 1000 дітей з інвалідністю. Переважно таких дітей виховує тільки мама, якій важко знайти постійну роботу, оскільки її графік через догляд за дитиною часто нестабільний. Тож можливість працевлаштування для батьків та опікунів дітей з інвалідністю є важливим кроком для поліпшення умов життя як дітей з інвалідністю, так і сімей, які їх виховують», – зазначила Марина Хонда.

Вона подякувала соціально відповідальному бізнесу, який готовий не лише надавати гуманітарну допомогу, а й створювати додаткові можливості з працевлаштування осіб, що опікуються дітьми з інвалідністю, враховуючи особливості потреб таких працівників. Зокрема, йдеться про більш гнучкий графік, консультаційний супровід у перші місяці роботи тощо.

Вакансію можна буде обрати за 4 ключовими напрямами з урахуванням фізичних можливостей, досвіду роботи та територіальних вподобань:

– офісна робота;

– робота на касі;

– виробництво (кулінарія, рибний/м’ясний цех);

– торговельна зала (працівник залу/складських приміщень, охорона).

Наразі триває опитування для виявлення потреби та формування пропозицій для кандидатів.

Новини проєкту можна дізнаватися на сторінках Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю у Facebook та Instagram. Також до Центру можна звернутися за телефоном: (044) 467-22-44.

Офіційний портал Києва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*