Чи комфортний Львів для людей з інвалідністю

Чи комфортний Львів для людей з інвалідністю. львів, вулиця, державні будівельні норми, реконструкція, інвалідність, road, person, outdoor, bicycle, bicycle wheel, wheel, land vehicle, footwear, vehicle, tire. A bag of luggage

У Львові під час реконструкцій вулиць місто неухильно дотримується державних будівельних норм: пониження тротуарів, застосування тактильної плитки для незрячих. Про це в коментарі Tvoemisto.tv повідомив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Олександр Одинець.

Крім того, є окремі рішення виконавчого комітету. Зокрема, стандарт зупинки громадського транспорту, який враховує потреби осіб з інвалідністю, пониження «в нуль» пішохідного переходу.

«Ми робимо пішохідні переходи не з грубим покриттям, навіть на вулицях – із бруківкою. Це більш доступна для пересування так звана римська плитка», – пояснив він.

За його словами, цього року місто передбачило 2 мільйони гривень на встановлення підйомників і пандусів. Планують обладнати шістьма підйомниками будинки, де проживають люди з інвалідністю, які звернулися по допомогу. За час дії програми встановили 33 підйомники та виготовили ще чотири проєктні документації. Вартість одного підйомника становить 300-400 тисяч гривень.

«У центральній частині міста ми не можемо все добре облаштувати. Де не поставиш пандус, можна встановити підйомник. Все залежить від того, чи це громадська будівля, чи житлова. В громадських просторах намагаємось усюди ставити пандуси або підйомники. Покращити ситуацію в історичному ареалі не завжди просто технічно, але ми намагаємося шукати компроміси», – зазначив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*