Місячник сприяння зайнятості осіб з інвалідністю в області триває

Місячник сприяння зайнятості осіб з інвалідністю в області триває. інвалідністю, indoor, wall, table, person, clothing, office, group, art, computer, people. A group of people sitting at a table

_1_30_1_7412873Успішність людини залежить від багатьох факторів, але основним підґрунтям для цього є довіра до себе. Формування у присутніх активної позиції щодо самореалізації у професійній сфері, відповідальності за власні дії, впевненості у своїх силах, оптимізація психоемоційного стану, побудова власної стратегії пошуку роботи – це основна мета тренінгу для осіб з інвалідністю «Відчуй себе впевнено», який проводився в Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості в рамках місячника сприяння зайнятості осіб з інвалідністю.

Як бути успішною, впевненою у собі особистістю, незалежно від стану здоров’я, наявності цілої низки хвороб, знайти омріяну для себе роботу – дізнавалися під час тренінгу близько 10 громадян з інвалідністю з числа безробітних.

У процесі виконання вправ «Моя ціль та як її досягти», «Колесо можливостей», «Прийняття себе» учасники заходу вчились пізнавати себе, робити важливі кроки до успіху, набували впевненості у своїх силах, знаходили ресурси для самопрезентації потенційним роботодавцям. Виконуючи вправу «Комплімент», присутні змогли оцінити свій власний потенціал, зрозуміти, що інвалідність не є головною перешкодою до реалізації себе у професійний сфері. На заході було висунуто гасло: шлях до успіху – життєстверджуюче мислення або мислення позитивне, успішне.

Учасники заходу зрозуміли, що запорука життєвого успіху кожної людини – це, насамперед, її віра в себе, у свої сили, наполегливість, активність, дієвість у досягненні мети.

На завершення тренінгу, учасники обмінювалися думками та висловлювали подяку за те, що дійсно отримали заряд впевненості в собі, бажання найшвидше знайти роботу та жити повноцінним життям.

Н. Бондаренко, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*