Херсон стане доступнішим

Херсон стане доступнішим. людей, ground, outdoor, building, cobblestone, way, brick, flagstone, street, pavement, sidewalk. A close up of a brick building

_1_30_2_2de820291301521feafb90f94e4a7455_xl

Найбільш комфортним містом Європи для людей із особливими потребами у 2015 році визнали Мілан.

У фіналі він обійшов таких суперників, як Капошвар (Угорщина), Тулуза (Франція), Ваза (Фінляндія) та Вісбаден (Німеччина). Як бачимо, серед суперників – жодного українського міста.

Не можна назвати прихильним до таких людей і Херсон. Хоча багато підприємців встановлюють біля своїх об’єктів заїзди для візочків. Начебто добра справа, проте кут нахилу у них такий, що і на двох ногах туди складно дістатися. Особливо, коли ожеледь. Проте, вже скоро ситуація може виправитися.

На розгляді сесії міської ради 30 листопада виноситься проект рішення “Про затвердження міської програми “Доступний Херсон ” щодо забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на 2017 рік”.

Що ж у ній передбачено? На переобладнання тротуарів планують витратити 450 тисяч гривень. А саме: проспект Ушакова – 200 тисяч, Привокзальна площа – 50 тисяч, парк “Херсонська фортеця” – 150 тисяч, вулиця Івана Богуна (Ілліча) – 50 тисяч гривень. Це гроші міського і державного бюджетів.

Ще півмільйона планують витратити на створення умов доступного середовища для інвалідів по зору. А саме: встановити на перехресті вулиць Ярослава Мудрого (Радянська) і Робочої світлофор зі звуковим сигналом.

Зрозуміло, що цього – недостатньо. Проте, це хоча б перший крок. Сподіваємося, депутати його зроблять.

Елена Пименова

Газета “Вгору”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*