Мотивація шукача роботи – визначальна складова працевлаштування

Мотивація шукача роботи – визначальна складова працевлаштування. безробітний, кар’єрна радниця, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

Мотивація шукача роботи – визначальна складова працевлаштування. безробітний, кар’єрна радниця, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

Після невдалих спроб самостійно знайти роботу, дніпрянин Олексій Грушевський, інвалід 3 групи, звернувся за допомогою до фахівців Дніпровського міського центру зайнятості.

Під час першої зустрічі із безробітним кар’єрна радниця з’ясувала його професійний досвід, освіту, фахові навички, рекомендації медико-соціальної експертної комісії та дізналася про особисті бажання клієнта.

На основі цих даних, фахівчиня розпочала пошук підходящої вакансії.

Серед запропонованих Олексію варіантів, він зацікавився посадою робітника плодоовочевого сховища ТОВ «АГРО-ЛОГІСТ». Вакансія було створена саме для людей з робочою групою інвалідності. Чоловіка зацікавила така пропозиція і він вирішив зустрітися з роботодавцем для обговорення умов та специфіки потенційної роботи.

За результатами співбесіди чоловік у листопаді поточного року був працевлаштований до ТОВ «АГРО-ЛОГІСТ».

Дніпропетровський обласний центр зайнятості

Одна репліка к “Мотивація шукача роботи – визначальна складова працевлаштування”

  1. Наталя :

    Що ж в нас за країна така, що працевлаштування однієї людини з інвалідністю вважається чимось винятковим! Це повинно бути буденною справою, а не якоюсь подією, що висвітлюється в СМІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*