Мрія мати власну справу здійснилася!

Мрія мати власну справу здійснилася!. бізнес-проект, підприємницька діяльність, смт. мілове, центр зайнятості, інвалідність, indoor, person, vase, houseplant, clothing, dining table. A person sitting on a table

Мрія мати власну справу здійснилася!. бізнес-проект, підприємницька діяльність, смт. мілове, центр зайнятості, інвалідність

Однією з активних форм підтримки безробітних, яка здійснюється державною службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи, є залучення безробітних до організації підприємницької діяльності. А для осіб з інвалідністю – це являється єдиною можливістю реалізувати себе в професійному та кар’єрному плані, можливістю мати справу до душі та по силах.

Так Альона, особа з інвалідністю, звернулась до Міловського районного центру зайнятості після звільнення з роботи де працювала перукарем. Отримавши повний спектр послуг та скориставшись порадами спеціалістів центру зайнятості, вона відвідала семінари «Як розпочати свій бізнес», «Від бізнес – ідеї до власної справи». Наступним кроком було підвищення кваліфікації за напрямом «Провадження підприємницької діяльності» та розробила бізнес-план на тему «Надання перукарських послуг». Успішно захистивши свій бізнес-проект, Альона започаткувала власну справу.

Отримавши стартовий капітал у вигляді виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності, вона орендувала приміщення та облаштувала перукарню. Альона задоволена тим, що її мрія – мати власну справу – здійснилася! Впродовж 5 років вона займається улюбленою справою. Якісне та ввічливе обслуговування забезпечують популярність її бізнесу. З’явилися постійні клієнти, що дає можливість отримувати стабільний прибуток та приносити користь суспільству. А ще, крім гарної зачіски, кожна людина хоче отримати задоволення від спілкування. Все це ми маємо у перукарні Альони, за що їй дуже вдячні.

Безробітним, які планують стати підприємцями, Альона радить – не боятися змін у житті: до них треба завжди бути готовими, бути впевненим у собі та своїх силах, постійно вчитися та вдосконалюватися.

Луганський регіональний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*