На Дніпропетровщині колишній учасник АТО відкрив свій бізнес по виробництву меблів

На Дніпропетровщині колишній учасник АТО відкрив свій бізнес по виробництву меблів. дніпропетровщина, виробництво меблів, учасник ато/оос, центр зайнятості, інвалідність, indoor, person, tool, feet, drill

Бажання знайти роботу та допомога Дніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості дала можливість учаснику АТО/ООС Дмитру, який має групу інвалідності, започаткувати власну справу та реалізувати себе у мирному житті. Відтепер, чоловік – приватний підприємець сучасного меблевого ринку

У червні 2018 року до Дніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості звернувся Дмитро. Останнім видом зайнятості чоловіка була служба в зоні АТО/ООС. Через значне погіршення стану здоров’я йому встановили групу інвалідності. Тож шукачу роботи треба було адаптуватися до мирного життя.

Під час перебування на обліку у Дніпровській районній філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості безробітний постійно відвідував семінари з техніки пошуку роботи, отримував профконсультаційні та профінформаційні послуги, які з часом наштовхнули його на думку започаткувати власну справу.

У результаті активної співпраці з фахівцями служби зайнятості Дмитро пройшов курси цільового призначення за навчальною програмою «Створення малого бізнесу: теоретичні основи та практичні аспекти» і успішно захистив свій бізнес-план на тему: «Виробництво меблів».

Так, Дмитро відкрив власну справу, реалізував себе у мирному житті та досяг професійного успіху.

«Не дивлячись на те, що виробництвом меблів вже давно нікого не здивуєш, попит на цю продукцію не падає. Запуск бізнесу по виробництву меблів – справа серйозна. Вимагає обов’язкового юридичного оформлення, чітких розрахунків вкладень і планів реалізації готової продукції. Саме цим навикам мене і навчили у службі зайнятості, надали відчутну підтримку та допомогу», – зазначає приватний підприємець Дмитро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*