Рівні можливості: роботодавці Кіровоградщини пропонують понад 150 вакансій для людей з інвалідністю

Рівні можливості: роботодавці Кіровоградщини пропонують понад 150 вакансій для людей з інвалідністю. кіровоградщина, вакансія, працевлаштування, роботодавець, інвалідність, person, woman, clothing, indoor, computer. A woman sitting at a table

Для людини з інвалідністю трудова діяльність є не тільки можливістю матеріально забезпечити своє існування, а й фактором реалізації власних професійних здібностей.

На сьогодні роботодавці Кіровоградщини пропонують 154 вакансії для громадян з інвалідністю. Серед підприємств, у яких є вакантними місця для працевлаштування осіб, що підпадають під 5% квоту, Фінансове управління Добровеличківської районної державної адміністрації, ТОВ «Долинський комбікормовий завод», ПРАТ «Кіровоградобленерго», Новокостянтинівська шахта державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» та ін. Своїм працівникам роботодавці пропонують від «мінімалки» (4173 грн) до 10000 гривень. Також представлені 5 вакансій з неповною зайнятістю.

Що ж до розподілу за районами, то у Кропивницькому представлено 51 вакансію для громадян з вадами здоров’я, 23 у Маловисківському, 18 у Долинському, 14 у Олександрійському, 10 у Світловодському, по 8 у Новгородківському та Олександрівському районах, по 7 вакансій у Добровеличківському та Новоукраїнському районах, 4 у Знам’янському, 2 у Новомиргородському та по одній у Бобринецькому та Новоархангельському районах Кіровоградської області.

Якщо вас зацікавила зазначена інформація, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*