На Кіровоградщині чоловік з інвалідністю очолив господарську частину одного з медзакладів області

Після звільнення з попереднього місця роботи та невдалого самостійного працевлаштування, на початку лютого 2018 року до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості звернувся Володимир П., цілеспрямований чоловік з 3-.ю групою інвалідності та впевненим наміром знайти роботу.

Для чоловіка мати роботу – це можливість матеріально забезпечити добробут своєї сім’ї та впевнено йти вперед по життю. Володимир прагнув знайти роботу з урахуванням здобутої освіти, місця проживання та стану здоров’я.

За сприяння фахівців Знам’янського центру зайнятості, шукача роботи запросили на особисту співбесіду з відділом кадрів та директором Комунального закладу «Обласний протитуберкульозний санаторій для дорослих».

Враховуючи освіту та досвід роботи безробітного, Володимирові П., одразу запропонували спробувати свою сили в якості завідувача господарством.

Таким чином, Володимир П. досяг поставленої мети – працевлаштувався на роботу, використовуючи свою освіту, досвід роботи на керівних посадах у великому колективі та власний потенціал і вже близько отримує задоволення від виконуваної ним робота.

Т. Железнякова, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*