На Кіровоградщині зареєстровано 90 вакансій для осіб з інвалідністю

На Кіровоградщині зареєстровано 90 вакансій для осіб з інвалідністю. кіровоградщина, безробітний, вакансія, центр зайнятості, інвалідність

Станом на 01 листопада 2020 року кількість безробітних з інвалідністю становила 648 осіб. Кількість вакансій, на які можуть бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців), станом на 05 листопада 2020 року складає 90 одиниць за 47-ма професіями.

Наразі роботодавці Кіровоградщини потребують працівників для заміщення таких посад:

На Кіровоградщині зареєстровано 90 вакансій для осіб з інвалідністю. кіровоградщина, безробітний, вакансія, центр зайнятості, інвалідність

Своїм працівникам роботодавці області готові платити від «мінімалки» (5000 грн) до 10887 гривень. Серед зареєстрованих вакансій відкритими є 8 одиниць з неповною занятістю та заробітною платою від 2362 до 2500 гривень.

Варто зазначити, що протягом січня-жовтня 2020 року перебували на обліку як безробітні у центрах зайнятості Кіровоградщини 1469 мешканців області з інвалідністю.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до районних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості та Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

Відділ статистики та прогнозування Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*