На Знам’янщині молодий чоловік з інвалідністю став частиною агропромислової кампанії

На Знам’янщині молодий чоловік з інвалідністю став частиною агропромислової кампанії. знам’янщина, працевлаштування, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність

Громадяни з інвалідністю, які бажають працювати або змінити місце роботи, звернувшись по допомогу в працевлаштуванні до будь-якого центру зайнятості, мають можливість отримати соціальні послуги з урахуванням рекомендацій органів медико-соціальної експертизи.

У період впровадження карантинних обмежень, мешканець Знам’янського району Ігор В., з певних причин, був змушений звільнитися з роботи.

Молодий чоловік має групу інвалідності з дитинства та був змушений активно шукати підходящу, за станом здоров’я та відповідно до рекомендацій індивідуальної програми реабілітації, роботу.

«Треба брати відповідальність за своє життя у свої руки, – говорить Ігор. – Не чекати від когось чогось, робити перші кроки, використовувати всі можливості, у т.ч. й державної служби зайнятості. У моїй сім’ї є маленька дитина, тож я відповідаю за її добробут».

З впевненим наміром знайти роботу, по допомогу у працевлаштуванні Ігор звернувся до Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. Під час спілкування з кар’єрним радником, чоловік висловив лише одне побажання – знайти роботу за місцем проживання.

Врахувавши усі аспекти, фахівці міськрайонної філії направили молодого чоловіка на співбесіду з керівником ТОВ «Знам’янська агропромислова компанія» з метою вирішення питання його працевлаштування на посаду підсобного робітника.

Під час спілкування з роботодавцем чоловік обговорив усі питання, пов’язані з працевлаштуванням і вирішив спробувати. Під час співбесіди керівник підприємства і гадки не мав, що людина з інвалідністю не лише працюватиме не гірше за своїх колег, а й надихатиме увесь колектив на позитивні аспекти у повсякденному житті.

«Я задоволений тим, що маю роботу за місцем проживання. Це дозволить мені проводити більше вільного часу з сім’єю та зберегти бюджет молодої сім’ї», – ділиться враженнями чоловік.

Тетяна Железнякова, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*