Надання послуг особам з інвалідністю

Надання послуг особам з інвалідністю. полтавська область, безробітний, послуга, служба зайнятості, інвалідність

У 2020 році послуги служби зайнятості Полтавської області отримали 3,8 тисячі безробітних осіб з інвалідністю.

729 громадян цієї категорії працевлаштовані в минулому році за допомогою служби зайнятості.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру протягом року залучалися 188 осіб з інвалідністю.

Професійне навчання за направленням служби зайнятості у січні-грудні 2020 року пройшли 167 людей з особливими потребами.

Надання послуг особам з інвалідністю. полтавська область, безробітний, послуга, служба зайнятості, інвалідність

Важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю є профорієнтація. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії та професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей людини.

У 2020 році 2,9 тисячі безробітних осіб з інвалідністю отримали загалом близько 7,9 тисячі різноманітних профорієнтаційних послуг. Зокрема, 4,7 тисячі профінформаційних і понад 3 тисячі – профконсультаційних послуг (із них більше 600 – із застосуванням психологічної діагностики). Надано 27 послуг з профвідбору.

Станом на 1 січня 2021 року на обліку в обласній службі зайнятості перебували 1,6 тисячі осіб з інвалідністю. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані клієнти служби зайнятості такої категорії (за інформацією роботодавців), становила 279 одиниць.

Більше аналітичної і статистичної інформації: Аналітична та статистична інформація | Полтавський обласний центр зайнятості (dcz.gov.ua)

Полтавський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*