Наполегливість у пошуках завжди дає результати…

Наполегливість у пошуках завжди дає результати…. безробітний, працевлаштування, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність

Наполегливість у пошуках завжди дає результати…. безробітний, працевлаштування, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність

«Ще навчаючись у школі, я усвідомив, що моє майбутнє – це медицина. Я був переконаний, що хочу допомагати людям. За роки навчання в Українській медичній стоматологічній академії, що на Полтавщині, я зрозумів, що обрати стоматологічну спеціальність було поспішним рішенням», – згадує мешканець міста Кропивницький Олександр.

Після закінчення вишу професійно себе реалізувати у сфері стоматології чоловікові не вдалося. Понад 10 останніх років трудової діяльності пропрацював у філії Державної установи «Центр охорони здоров’я державної кримінально-виконавчої служби України в Кіровоградській області» керівником медичної частини. Та у зв’язку з реформуванням медичної служби пенітенціарних установ чоловік залишився без роботи. Він сподівався, що швидко знайде нове місце праці. Самостійні пошуки стабільної роботи залишалися безрезультатними: день за днем, від одного медичного закладу до іншого, співбесіда за співбесідою, все марно.

Не на користь безробітного чоловіка була й група інвалідності. За рекомендаціями МСЕК, підходящою для нього була робота без фізичних навантажень, у сприятливому мікрокліматі та без нічних чергувань. Тож, вихід із цієї ситуації був один – звернення до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості. Так і зробив.

Під час спілкування з кар’єрною радницею чоловік окреслив свої побажання щодо майбутнього працевлаштування. За рекомендаціями фахівчині безробітний надіслав резюме до приватних медичних закладів міста за зареєстрованими вакансіями, пройшов тестування. Врахувавши всі побажання чоловіка, було складено індивідуальний план працевлаштування.

Для пошуку роботи розглядалися всі можливі варіанти з урахуванням освіти, досвіду роботи та суміжних професій. За згодою Олександра задля розширення можливостей щодо пошуку роботи на вебсайті державної служби зайнятості було розміщено резюме з відкритою інформацією про безробітного. Перебуваючи на обліку в центрі зайнятості, безробітний бездоганно виконував поради фахівців, адже для нього головним було – знайти роботу.

Наполегливість та цілеспрямованість дали свої результати: у жовтні цього року на КНП «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» з’явилася вакансія заступника директора, яка одразу була запропонована безробітному. Він з ентузіазмом сприйняв цю новину і погодився на проходження співбесіди з роботодавцем. У ході співбесіди з’ясувалося, що роботодавець і шукач роботи повністю влаштовують один одного.

Тож, уже місяць Олександр працює на підприємстві сфери охорони здоров’я, задоволений умовами праці та можливістю професійної реалізації.

«Наполегливість у пошуках роботи завжди дає результати: хто шукає – той знаходить, хто прагне – той досягає», – переконаний Олександр, основні правила якого – завжди вірити у себе, свої сили та жити повноцінним життям.

В. Рашевська, заступник начальника відділу організації працевлаштування населення Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*