Не закликами та словами, а працею та вчинками

Не закликами та словами, а працею та вчинками. мариуполь, безробітний, співпраця, центр зайнятості, інвалідність, person, indoor, food, toddler, laptop, boy, clothing, fruit, baby, working. A young boy using a laptop computer sitting on top of a table

Не закликами та словами, а працею та вчинками. мариуполь, безробітний, співпраця, центр зайнятості, інвалідністьРезультативним напрямом співпраці Маріупольського міського центру зайнятості з роботодавцями міста та органами місцевої влади є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру. Особлива увага при організації громадських робіт надається громадським організаціям міста, які опікуються людьми з інвалідністю. Серед них громадські організації «З нами добрі серця» та міський клуб «Повір у себе», які вже не один рік співпрацюють з Маріупольським міським центром зайнятості.

Головною метою таких організацій є соціальний та правовий захист, реабілітація дітей-інвалідів та інвалідів дитинства, які знаходяться на утриманні, створення умов для їх морального та духовного виховання, естетичного та фізичного розвитку.

Разом з членами організації фахівці Центру зайнятості не закликами та словами, а працею і вчинками допомагають тим, хто потребує підтримки та уваги.

Безробітні, які направлені на громадські роботи, надають соціальні послуги дітям-інвалідам та інвалідам дитинства. Зайвих рук не буває, тому ця допомога дуже важлива для таких організацій. Соціальні працівники здійснюють супровід дітей-інвалідів до лікарні, на прогулянку, надають допомогу в організації свят та відпочинку.

«В нашій організації можуть працювати тільки добрі та щирі люди, і нам дуже пощастило, що саме такі люди прийшли до нас на роботу і віддають частку своєї души нашим дітям, які потребують додаткової уваги та чуйного ставлення», – так прокоментувала роботу соціальних працівників центру зайнятості Голова ГО «З нами добрі серця» Ніна Павлюк.

При громадській організації Міський клуб «Повір у себе» створено Центр реабілітації та абілітації для дітей та молоді з психофізичними вадами. Тому організація потребує додаткового персоналу для супроводу, догляду, обслуговування і соціального патронажу для людей з інвалідністю.

Не закликами та словами, а працею та вчинками. мариуполь, безробітний, співпраця, центр зайнятості, інвалідністьБезробітні, які направлені Центром зайнятості на громадські роботи, допомагають людям з інвалідністю у прибиранні приміщення, купівлі продуктів харчування, приготування їжі, митті посуду, прибиранні прибудинкової території.

В період проведення ремонтних робіт у Центрі реабілітації та абілітації, соціальні робітники виконували ремонтні роботи: клеїли шпалери, шпаклювали і фарбували стіни і стелю, виносили сміття, прибирали приміщення.

Ця некваліфікована робота дуже потрібна і необхідна для надання послуг людям з інвалідністю.

«Співпраця Центру зайнятості з іншими організаціями і підприємствами по організації громадських робіт та фінансування їх організації є дуже необхідним для суспільства проектом, який треба розвивати, – говорить голова Міського клубу «Повір у себе» Олена Кравченко. – Від нього отримують вигоду люди, які потребують роботи, організації, які працюють з людьми з інвалідністю, а також і самі люди з інвалідністю, яким необхідна соціальна допомога».

Донецький регіональний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*