“Основним завданням є працевлаштування людей з інвалідністю”. Як у Дніпрі працює підприємство УТОС (ВІДЕО)

“Основним завданням є працевлаштування людей з інвалідністю”. Як у Дніпрі працює підприємство УТОС (ВІДЕО). дніпро, утос, працевлаштування, підприємство, інвалідність

“Основним завданням є працевлаштування людей з інвалідністю”. Як у Дніпрі працює підприємство УТОС. дніпро, утос, працевлаштування, підприємство, інвалідністьСуспільне Дніпро

Дніпровське навчально-виробниче підприємство Українського товариства сліпих відновило роботу після декількох місяців перерви. У його роботі була перерва через початок повномасштабних бойових дій в Україні.

Як нині функціонує та кому дає роботу підприємство – у репортажі Суспільного.

Валентина працює на підприємстві понад сорок років. За цей час, розповідає, навчилася виготовляти різну продукцію. Зараз робить заготовки деталей для рейкових з’єднувачів.

“Робота неважка, працювати ми можемо, і робота в нас поки є. Але працівників, звісно, мало”, – говорить жінка.

“Основним завданням є працевлаштування людей з інвалідністю”. Як у Дніпрі працює підприємство УТОС. дніпро, утос, працевлаштування, підприємство, інвалідністьПродукція підприємства. Суспільне Дніпро

Робота із готовими джгутами продовжується на робочому місці Сергія. Його завдання – заплести із них коси. Таким чином готує їх до наступного етапу роботи – виготовлення рейкового з’єднувача.

“Дуже подобається, ми тут уже багато років працюємо. У нас тут дуже дружний колектив”, – каже він.

“Основним завданням є працевлаштування людей з інвалідністю”. Як у Дніпрі працює підприємство УТОС. дніпро, утос, працевлаштування, підприємство, інвалідністьСергій Кіт. Суспільне Дніпро

Підприємство відновило роботу в липні, коли виграли перший тендер на виготовлення деталей для рейок. Нині ж до роботи поступово повертаються всі цехи, каже керівник УТОСу в Дніпрі Сергій Кіт.

“Ми випускаємо різноманітну продукцію. Це й електротехнічні вироби, і для рейкового транспорту Укрзалізниці, і міськелектротрансів. Основним нашим завданням є працевлаштування людей з інвалідністю і надання тих соціальних послуг, яких сьогодні потребують ці люди”, – розповів він.

Зараз на підприємстві працюють 74 людини, 48 із них мають інвалідність, пов’язану з вадами зору. Крім того, на базі підприємства діє шелтер для вимушених переселенців, там проживає понад сто людей.

Авторка – Катерина Нічик

Юлія Підгола

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*