Особливі школярі Новомиргорода знайомились зі світом творчих професій (ФОТО)

Особливі школярі Новомиргорода знайомились зі світом творчих професій (ФОТО). новомиргород, презентація професії, вади слуху, профінформаційний захід, центр зайнятості, person, indoor, clothing, furniture, computer, human face, table, woman. A group of people sitting at a table in front of a television

Особливі школярі Новомиргорода знайомились зі світом творчих професій. новомиргород, презентація професії, вади слуху, профінформаційний захід, центр зайнятості

Фахівцями Новомиргородської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості з початком нового навчального року активно проводиться профорієнтаційна робота серед учнів загальноосвітніх шкіл, у тому числі і серед учнів Новомиргородської загальноосвітньої школи-інтернату для глухих дітей.

Так, нещодавно, відбувся профінформаційний захід «Презентація професії». У дітей з вадами слуху, на жаль, обмежений вибір серед різноманіття професій. Саме тому, педагоги у школі-інтернаті, досить велику увагу приділяють розвитку творчих здібностей в учнів.

Зважаючи на особливості учасників семінару, відбулась презентація саме творчих професій, таких як «Художник», «Фотограф», «Перукар» та «Манікюрник». До участі у заході були запрошені представники таких професій: викладачі образотворчого мистецтва Новомиргородської дитячої школи мистецтв Олена Яйкуненко та Аліна Гончарук, фотограф Людмила Лен і перукар Аліна Тимущук.

Школярі не лише дізнались про професії мовою жестів, але й мали змогу взяти участь у майстер-класі та поставити запитання професіоналам своєї справи.

Наприкінці зустрічі як учні, так і педагогічний персонал висловили організаторам побажання продовжувати і надалі такі презентації і з представниками інших професій, а саме будівельної та сільськогосподарської галузі.

Вікторія Удовіцька, провідний фахівець з питань зайнятості Новомиргородської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*