Почесна професія: атовець з Кіровоградщини продовжив військову службу в ЗСУ

Почесна професія: атовець з Кіровоградщини продовжив військову службу в ЗСУ. зсу, атовець, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність, military uniform, clothing. A close up of a bag

Адаптація демобілізованих військовослужбовців до мирного життя у кожному випадку проходить по-різному. Для когось цей процес минає швидко, завдяки підтримці з боку близьких та улюбленій роботі, а для когось – розтягується на довгі місяці.

Андрій Саржинський, від самого початку бойових дій на сході України, зрозумів, що в такий складний для країни час, його місце саме там, на передовій. Тому з 2014 по 2018 рік він сумлінно захищав територіальну цілісність України у зоні проведення АТО. У результаті поранення чоловік отримав інвалідність та був звільнений з військової служби, після чого на нього чекав складний та тривалий період реабілітації.

Повернувшись до звичного життя, А. Саржинський відразу почав шукати «своє» місце в суспільстві. Чоловік розумів, що швидше адаптуватися допоможе робота, але все ніяк не міг вирішити, у якому напрямку рухатися та де шукати розради. Незважаючи на підтримку рідних та друзів, чоловік ще довго знаходився на роздоріжжі.

Плануючи своє мирне життя, Демобілізований військовослужбовець вирішив по допомогу у працевлаштуванні звернутися до Гайворонської районної філії обласного центру зайнятості. Спільно з фахівцями вивчалися різні варіанти працевлаштування.

Проте, осмисливши усі свої вміння та вподобання, довгий час А. Саржинський без військової служби не зміг, тому вже у березні 2019 року підписав контракт на військову службу в Збройних Силах України за контрактом.

Лілія Делінгевич, директор Гайворонської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*